PROFI SCOOTERS   |   PROFI KOLOBĚŽKY   |   SINCE 1998

ŘEKNETE SI: KOLOBĚŽKA

  • Je to hračka pro dítě?
  • Vozítko pro zábavu?
  • Sportovní náčiní?
  • Dopravní prostředek?

A ejhle! Máte pravdu všichni.
Koloběžka je naprosto nedoceněný a skvělý dopravní prostředek pro všechny.

U nás na Valašsku, v kolébce koloběžkářů, se říká:
„Koloběžka pro celú rodinu, ogara, strýca aji babinu, Francka aji Olinu.“

A proč zrovna koloběžka?
Zde máte několik mých poznatků po 40 letech ježdění na kolobce:

Koloběžka MIBO je odolný a bezúdržbový dopravní prostředek pro všechny věkové kategorie, tzn. na jednom stroji se pohodlně sveze každý od vnučky až po dědu.

Koloběžka MIBO je skvělý posilovací trenažer, který už vyléčil nejednoho „plotýnkáře“. Při výletu na kolobce si člověk ani neuvědomí, jak aktivně posiluje celé zádové svalstvo ,svalstvo stehen, lýtek a břicha množstvím odrazů (na jednom km asi 150–200 , to je kolem 2000 na 10 km, což je při sportovní jízdě záležitost 1/2hodiny). Toto množství pohybů celého těla není nikdo schopen odcvičit na žádném statickém trenažeru v tak krátké době a se srovnatelným účinkem …a to ještě formou zábavy. Pravidelnou jízdu na koloběžce bych doporučil všem lidem se sedavým zaměstnáním, které jak známo způsobuje náchylnost k rozšířeným problémům jako jsou bolesti zad způsobené ochablostí zádového svalstva z věčného sezení v práci, v autě, u televize, počítače atd.

Koloběžku MIBO – Crazy kid(s dětskou sedačkou) používají desítky maminek na přepravu svého dítěte do školky, k babičce atd. Převoz dítěte je mnohem rychlejší než s kočárkem, svižnost a jednodušší manipulace ji dává navrch před jízdním kolem. Děti to velmi baví a maminka jízdou vlastně sportuje!

Skládací modely koloběžek MIBO si pro svoji skladnost vozí mnoho lidí s sebou na dovolenou, na večerní projížďky kolem moře, na zkrácení dlouhého času svých dětí, na dopravu pro menší nákupy, atd.

Koloběžka MIBO je skvělé tréninkové zařízení pro letní přípravu zapálených lyžařů – běžkařů. Vždyť i náš reprezentant Lukáš Bauer trénuje na koloběžce MIBO – Courage.

Koloběžky MIBO je možno použít jako velmi mobilní dopravní prostředek pro přepravu po městech místo MHD a také pro aktivní turistiku.

Další využití koloběžek MIBO:
Vyrábíme koloběžky pro půjčovny, koloběžkypro freestyle, pro sjíždění horských terenů a sjezdovek (downhill koloběžky), koloběžky pro mushing (psí spřežení), osvědčené servisní trojkolky pro průmysl (KIA motors, Brose, a další.)

Prostě shrnuto:
Koloběžka je fenomén, který se stále více prosazuje jako skvělý pomocník i zábavný společník našeho života.

Tak 3,4…Trhněte si nohou!!

RYCHLÁ POPTÁVKA - NÁZOR - DOTAZ


NEWSLETTER MIBO

Facebook Twitter Google+ VISA PayPal
All rights reserved © MIBO s.r.o. 2013
Code & powered: agupi.net   |   design: reklamaroznov.cz