PROFI SCOOTERS   |   PROFI KOLOBĚŽKY   |   SINCE 1998

Nová specializovaná prodejna v Praze - Velorama

Velorama otevřela nový obchod v Praze na Letné

 

Pražská Velorama až do loňska prodávala jen skládací kola. Letos se přestěhovala z periferie v Ládví do centra metropole na Letné a ve větším prostoru se sortiment rozrostl o koloběžky. Ve čtvrtek 9. dubna proběhl oficiální kolaudační večírek.

 

Majitel Veloramy a fanda do všeho, co jde mimo hlavní proud, Ladislav „Badial“ Bláha pozval koloběžkářské i skládačkové nadšence, aby se podívali na jeho nový obchod, popili ostré nápoje a poklábosili o jejich milovaných strojích. Řeč plynula nejen o vystavených značkách skládacích kol a koloběžek, ale také o divoké vodě (Láďa v lodi nesedí jako každá slušný kajakář, ale za trest klečí ve své kanoi), lyžování (Láďa nesjezduje ani neběžkuje, ale dává přednost volné patě při telemarku) a mnoha různých bicyklech (Láďa dříve dělal marketing pro lehokola Azub, poté přišel na chuť nákladním cargobikům, je nadšený z kapotovaných kol a dokonce si kapotáž sám vyrábí).

 

Hvězdou večera byl Břeťa Michálek, nejen protože je duší důležité značky koloběžek Mibo, ale také vyniká  jako nepřehlédnutelný společník. V mnohém zastoupil právě Láďu Bláhu, který se zpočátku musel věnovat normálním zákazníkům.

 

„V 18:35 jsem zavřel krám a začal se těšit na slavnostní hosty,“ říká Láďa Bláha. „V 18:37 dorazilo nezávisle na sobě pět zákazníků, že by chtěli něco koupit, a tak jsem znovu otevřel, obsluhoval je, rozkládal a skládal před nimi kola, probíral s nimi výhody a nevýhody. V 18:55 dorazili první hosté na oficiální otvíračku Veloramy.“ Naštěstí si vystačili všichni příchozí sami, a tak se k nim novopečený majitel obchodu připojil „jen“ s hodinovým zpožděním. Nikomu to nepřišlo divné, protože komunita skládačkářů i koloběžkářů si nebere takové věci příliš k srdci.

 

„Hlavně si pohlídej, zda každý odjede na tom, na čem přijel,“ hučel do Ládi Bláhy celý večer jeho bratr, který mu pomáhal se zajištěním večírku. “Neboj, já je všechny znám,“ zněla jednoduchá odpověď. Opravdu se nic neztratilo a oslava proběhla v klídku, který se hodil k letenské poněkud ospalé náladě. Letná je sice v centru hlavního města Prahy, ale na jedné straně se rozkládá obrovský letenský park, na druhé ještě větší Stromovka a mezi nimi ulice plné kaváren a hospůdek. Tady se žije, nakupuje i prodává velmi příjemně.

 

V Praze nenajdete jiný cykloshop, kde si můžete vyzkoušet skládačky šesti značek a koloběžky čtyř značek. „Sídlíme pár metrů od parku Stromovka a každý zájemce si proto může krátce vyzkoušet jakýkoliv model," říká majitel a hlavní prodavač v jedné osobě Ladislav Bláha. "Na delší zápůčky na půl dne, či třeba celý víkend, jsou k dispozici nejprodávanější modely."

Nová specializovaná prodejna v Praze - Velorama
Nová specializovaná prodejna v Praze - Velorama
RYCHLÁ POPTÁVKA - NÁZOR - DOTAZ


NEWSLETTER MIBO

Facebook Twitter Google+ VISA PayPal
All rights reserved © MIBO s.r.o. 2013
Code & powered: agupi.net   |   design: reklamaroznov.cz