Městské
koloběžky

Koloběžka je moderní a praktický dopravní prostředek.

Se skládacími modely není problém si užít kombinovanou přepravu, zaparkovat auto na okraji metropole a dojet na místo určení s koloběžkou. V přeplněném městě se často stává, že koloběžka Vás přepraví na místo určení rychleji než auto.

Mastr

Synonymum pro skládací koloběžku. Prvotní konfiguraci 16/12 nahradila v roce 2013 stávající symetrická 16/16. Dlouhý rozvor je výhodou i pro jezdce vyššího vzrůstu, poskytuje komfort při delších jízdách. Skládací kloub zvyšuje už tak vysokou tuhost. Přitom skladná, vleze se pod postel, do MHD.

Zobrazit detail k modelu


Royal

Skládací bratr Expressu. Starší a větší sestra Mastra. Skvělá užitná hodnota skládací koloběžky 20/20. Ne všem učaruje velká koloběžka, ne každý se cítí dobře na malé.

Zobrazit detail k modelu


Split

Do roku 2017 nešlo slovo velká koloběžka skládací použít v jedné větě. Split si bere od všeho jen to nejlepší. Lehká 1.5mm konstrukce. Léty prověřený skládací kloub zvyšující tuhost. Stále kompaktní rozměry při složení, vejde se i do Škoda Citigo. Naše vlajková loď turistiky.

Zobrazit detail k modelu


Express

Univerzální koloběžka v nejlepším smyslu slova. Výborná pro použití dětské sedačky. Léty prověřená tuhá konstrukce. Ani malá ani velká, ani rychlá ani pomalá.

Zobrazit detail k modelu


Nejezdíte jen po asfaltu?
Nevadí, něco pro vás určitě najdeme!