Elektrické koloběžky

Elektrické koloběžky s motorem od 250 W do 750 W. Aktivní sportující koloběžkář se rád povozí na elektrokoloběžce, ale ne každý milovník koloběžky si na ní může může plnohodnotně zasportovat. 

Koloběžka navíc neslouží jen jako nástroj sportu, ale v mnoha případech i jako dopravní prostředek. Všem, kteří nejsou fyzicky příliš zdatní, ale i těm co zdatní jsou, se ne vždy se hodí dorazit k cíli v mokré košili, dobře poslouží naše elektrokoloběžky.

Elektrokoloběžky stavíme na osvědčených
a léty prověřených sportovních rámech.

To proto, aby si uživatel sám mohl vybrat mezi sportem a pohodlným svezením kdykoli během jízdy. Sportovní geometrie také umožňuje pokračovat v jízdě, když přeceníte délku nebo náročnost trasy a dojde k vybití akumulátoru. Pro naše koloběžky využíváme přednostně motory bez vnitřních převodů a s elektronikou poskytující výkon 500-1000W. Motory jsou bez údržbové s konstrukcí rotor-stator. A protože tyto koloběžky dodáváme již několik let, nejsou výjimkou elektrokoloběžky s nájezdem 30000 i více kilometrů.

Našim koloběžkám samozřejmě poskytujeme průběžný servis a tak máme dobrý přehled. Akumulátor se nesnažíme integrovat do rámů, jako je tomu u moderních elektrokol. Důvod je prostý. Každý potřebuje jinak velký dojezd a díky našemu řešení si tedy uživatel může zvolit sám, jakou kapacitu baterie zvolí a kolik za baterii utratí.

Navíc životnost baterie je narozdíl od samotné koloběžky nižší a za pár let ji bude nutné vyměnit. Díky externímu uložení má tak uživatel svobodnou volbu, jaký typ baterie uživatel zvolí v budoucnu a není omezen na jeden konkrétní rozměr.

Chcete být v obraze?

Pokud vás zajímají novinky z naší výroby, naše vize, plány
a vše s čím se potýkáme, pokračujte ve čtení zde