Poradím

Lucie Wernerová

Naučím

Pavel Werner

Upravím

Osm z deseti koloběžek prodaných v našem showroomu ve Vidči je upravených. Esteticky, nebo za účelem zlepšení jízdních vlastností.
 

Na první pohled viditelná změna je lak na přání. Na výběr máme většinu barev ze vzorníku RAL. Doba realizace laku na přání je obvykle 3 týdny. Musíme se držet určitých pravidel, například reflexní barvy si nerozumí se skládacími koloběžkami. 

Pro speciální zákazníky máme speciální lakování technikou paintbrush. Jakýkoliv motiv, barva, linka nebo schéma může být přeneseno na rám koloběžky. Paintbrush    je velmi náročný, realizace zabere až 60 hodin práce. Výsledek je vždy unikátní a dechberoucí.

Pokud máte vybranou barvu laku, zbývají doladit detaily jako barva bowdenu, košík na láhev a jiné drobnosti, se kterými Vám rádi poradíme.

Umíme objednat, seskládat a vyladit hydraulické brzdy na kotoučové modely, pokud si vyberete model 28/28, nabídneme Vám kola renomovaných světových značek, a k nim odpovídající obutí, ať už na lehký terén, nebo na silnici.

Samozřejmostí je u nás plný servis našich koloběžek. Předsezoní  kontrola, upgrade dílů nebo renovace. Vždy dostanete předem kalkulaci a přibližný termín realizace.

Na realizaci Vašich představ se těšíme.

Lucie Wernerová
+420 775 423 434


Poradím

Informovaný zákazník je spokojený zákazník. U nás v M-I-B-U probíhá vše hladce.
 

Při smluvené návštěvě máte k dispozici plnou modelovou řadu k vyzkoušení. Sídlíme v uzavřeném areálu, kde se můžete plně soustředit na testování a porovnávání. Máme hodně najeto. Na koloběžkách, nejen našich, jezdíme každý den. Máme hodně načteno, vyzkoušeno, porovnáno, odzávoděno. Poradíme Vám s výběrem. 

Pokud si vyberete standardní koloběžku, seskládáme ji a připravíme k jízdě. Blatníky namontujeme, brašnu připevníme, případně, po vzájemné konzultaci, provedeme montáž dalších doplňků. Než se Vaše nová koloběžka vybalí a doladí, rádi Vás provedeme výrobou. Železo totiž voní. A my chceme, aby Váš nákup u nás byl výjimečný ve všech směrech.

Pořád něco kutíme, často u nás narazíte na nové koncepty, modifikované koloběžky, nová barevná schémata a díly k testování. Pokud koloběžka není určena konkrétnímu zákazníkovi, můžete se na ní s radostí projet, osahat, vyzkoušet a vyfotit.

Jste-li z daleka, prvotní konzultace probíhá přes email nebo telefonicky. Digitální možnosti komunikace jsou omezené, přesto Vás rádi nasměrujeme. Běžný nákup trvá zhruba hodinu. Zahrnuje seznámení s prodejcem, testování, doladění doplňků, platbu  a předání.

Pokud hledáte výjimečný stroj v setupu dle Vašich představ, směřujte prosím svůj výběr na sekci OPRAVÍM, kterou má na starosti můj kolega ONDRA .
Ondra je patronem Custom staveb, upgradů a technických servisů.

Samotnou koupí vše teprve začíná. Jezdit rekreačně, sportovně, nebo závodně, Vás naučí můj manžel PAVEL , mrkněte do sekce NAUČÍM.

Za prodejní tým se na Vás těší Lucka

Lucie Wernerová
+420 775 423 434


Naučím

Koupě koloběžky je jen začátek. Pokud se chcete radovat z pohybu, je dobré zvládnout techniku.
 

Jezdit se dá rekreačně, sportovně nebo závodně. Zvládnout dobře odraz v rozsahu, který si stanovíte, projet bezpečně a kontrolovaně zatáčku, nenadřít se při stoupání do kopce víc, než je nezbytně nutné. To vše Vám rádi předvedeme a naučíme.

Jmenuji se Pavel. Jsem sportovní odchovanec Michala Kulky, několikanásobného mistra světa, v současné době profesionálního trenéra běhu a koloběhu. Z turisty jsem prošel přeměnou v závodníka. Nejvíc mě bavily krátké tratě na 400m. Po několika letech mezi závodníky jsem spolu s Michalem začal trénovat ostatní jezdce na Koloběžkových kempech v ČR i zahraničí. 

A protože je mi interakce s lidmi blízká, a protože jsem se v dětství žádnému sportu nevěnoval intenzivně, dokážu předat své znalosti a naučit jezdit začátečníka, stejně jako sportovce a závodníka.

Základy se dají zvládnout během jedné rozšířené lekce, která trvá zpravidla  1,5 hodiny. Neobejdeme se bez helmy, vody a sportovního oblečení. 

Na začátku Vás trochu vyzpovídám, abych věděl, co máte za sebou, jestli máte nějaké omezení, co jste na koloběžce najezdili, nebo chcete najezdit
a v jakém terénu. Součástí výuky je i video rozbor.

Zformování a zažití správných návyků trvá trochu déle. Během 3-5 lekcí probereme vše dopodrobna. 

Pamatujte, že výkonnost kolísá, ale technika je navždy.

Pokud ještě nemáte koloběžku, mrkněte do sekce PORADÍM. Umíme i ladit, včetně komponentů, mrkněte do sekce UPRAVÍM.

Těší se na Vás Pavel

Lucie Wernerová
+420 775 423 434

Chcete být v obraze?

Pokud vás zajímají novinky z naší výroby, naše vize, plány
a vše s čím se potýkáme, pokračujte ve čtení zde