Turistické
koloběžky

Nezáleží na vzdálenosti, nezáleží na cíli, ale jak si cestu užijeme.

Ať už je člověk sám, nebo v partě, ať se kochá krásami přírody, nebo objevuje nové cesty ve svém okolí. Zajet si na výlet a ochutnat dobré pivo z místního pivovaru, nebo si dát borůvkové knedlíky. Užít si to po svém. Co takhle rovnou vyrazit s přáteli na vícedenní expedici k moři a zpět? Naložit koloběžku do auta a vydat se do vzdálenějších krajů objevovat. Dobrodružství čeká na každém kroku.

Goodspeed

První sériově vyráběná 26/26 na světě. Symetrie dobývá svět koloběhu. Výborná stabilita za všech myslitelných podmínek. Od intenzivního tréninku na cyklostezce až po náročné zimní výpravy. Toto je koloběžka pro ty, kdo chtějí něco víc. Goodspeed je přání šťastné a úspěšné cesty.

Zobrazit detail k modelu


Malaga

Turistika. Stabilita. Předvídatelnost. Bezpečný pocit. Malaga Vás doveze tam i zpátky. Velmi odolná, robustní konstrukce. Na této Vaší koloběžce budou jezdit i děti Vašich dětí. Rám je jeden z nejpevnějších, které jsme kdy vyrobili. Předvídatelné řízení, nízky a komfortní odraz, nájezdová hrana stupátka pro lepší průjezd lehkým terénem.

Zobrazit detail k modelu


Royal

Skládací bratr Expressu. Starší a větší sestra Mastra. Skvělá užitná hodnota skládací koloběžky 20/20. Ne všem učaruje velká koloběžka, ne každý se cítí dobře na malé.

Zobrazit detail k modelu


Split

Do roku 2017 nešlo slovo velká koloběžka skládací použít v jedné větě. Split si bere od všeho jen to nejlepší. Lehká 1.5mm konstrukce. Léty prověřený skládací kloub zvyšující tuhost. Stále kompaktní rozměry při složení, vejde se i do Škoda Citigo. Naše vlajková loď turistiky.

Zobrazit detail k modelu


Express

Univerzální koloběžka v nejlepším smyslu slova. Výborná pro použití dětské sedačky. Léty prověřená tuhá konstrukce. Ani malá ani velká, ani rychlá ani pomalá.

Zobrazit detail k modelu


Nejste tak úplně turista?
Nevadí, něco pro vás určitě najdeme!