Děláme výborné koloběžky

Jsme velmi pozorní k věcem, které nejsou na první pohled vidět. Předem seřízená koloběžka nebo ručně vycentrované každé kolo jsou pro nás naprostou samozřejmostí.

Výborným koloběžkám podřizujeme vše. Jsme firma rodinného typu, ve které je každý zaměstnanec nezbytnou součástí skvěle fungujícího soukolí. Každý z nás ví, že jen stoprocentně odvedená práce vede ke špičkovému výsledku. 

Pohoda na dílně a orientace na kvalitní výsledek

jsou pro nás stejně důležité, jako spolupráce s ostatními členy týmu. Kvalita naší práce souvisí s kvalitou mezilidských vztahů. Na kvalitu výroby v  MIBO navazujeme úzkou spoluprací s obchodními partnery.

Ti se často podílí na rozhodování o nových modelech nebo barevných variantách. Jejich názoru nasloucháme a vážíme si ho. Jejich zpětná vazba nás udržuje v realitě. Netvoříme tak koloběžky jen pro své vlastní potěšení, ale především pro zákazníka tak, aby byl spokojený.


Spoustu zákazníků známe osobně, jejich přízeň je pro nás zavazující. V nikom nevidíme jen čísla nebo obchodní zisk. Zkrátka jedeme v tom všichni spolu.


Jak se rodí koloběžka

Začínáme důkladnou diskusí, která trvá zpravidla měsíce. Specifikace, cíle, představy. Pokračujeme 3–5 prototypy, odlaďujeme technické aspekty. Máme vlastní unikátní konstrukci rámu.

Dbáme na dostupnost řešení, nezřídka upravujeme vlastní funkční postupy s ohledem na cenu tak, aby to zbytečně moc nestálo a nemuseli jsme náklady přenášet na zákazníka. Vývoj a špičková ruční práce definují naši cestu.

Vyrobíme každý rok jen 2500 koloběžek

V tom čísle je ukryt náš závazek dodat vše v té nejlepší možné kvalitě a s velmi osobním zákaznickým servisem. Objem produkce pro nás není priorita. Sami sebe nevnímáme jako neustále se rozrůstající firmu, která se snaží prosadit na trhu objemem produkce.

Inovace a praktičnost, radost z jízdy, bezpečnost a komunita, to jsou naše témata.


Děláme koloběžky za peníze, ne pro peníze. Naše výroba odráží náš pohled na svět. Chceme se prosadit inovací, koloběžkou na celý život a ručním zpracováním.


Chceme, aby zákazník na každé koloběžce mohl jezdit celý rok. Snažíme se o co největší variabilitu a univerzálnost. Chceš kolobku na silnici? Do terénu? S kotouči nebo bez? Každý náš model nabízí široké možnosti využítí. Při vývoji dbáme na to, abychom lidem nemuseli říkat, co mají s koloběžkou dělat a jak. Dáváme vám kvalitní platformu. Uzpůsobte si ji Vašim vlastním představám.  Nic nám neudělá větší radost.

Jdeme vlastní cestou. Jděte i vy tou svojí.