MIBO stojí na lidech

Rosťa Borák

Mistr svařečské dílny

Absolutní preciznost, puntíčkářství, smysl pro detail, rozvážnost, smysl pro pořádek. Extrémně hlasitý přednes. Zodpovědnost, brilantní organizace. Touha poznávat, rychle se učí, obětavost.

Slušná základová deska celé firmy, která hulí jako sádrový ježek, ale nikdy nepraskne. Pivní fajnšmekr a milovník dobrého jídla. Vývojář.
Velký srdcař, který by pro firmu dýchal. Rovný a přímý chlap, který se umí dívat do očí, když je něco špatně a každý u něj ví, jak na tom je. Jeden z mála, co umí mokrým hadrem přes hubu i poděkovat.

Jezdí do práce na koloběžce, i když nemusí. Má rád život takový, jaký si ho udělal a když si to udělá blbě, udělá si to příště tak, aby si to udělal dobře. Nejlepší mistr na světě.

Pavel Werner

CEO,  manager firmy, zahraniční i tuzemský obchod, personalista

Brilantní plánování, chodící kalkulačka, stratég, navazování obchodních vztahů, rozvaha, srdečnost, přímost a transparentnost.

LOFT, PADRE, Centrální mozek MIBA, Maják a strážce brány.

Nechutně zdravá krátkodobá i dlouhodobá paměť, férový chlap a tvrdý vyjednávač. Jako jeden z mála umí oddělit soukromí od byznysu. Hrdý otec i vzorný manžel.

Aktivní mozek všech operací, koloběžkář, běžec, plavec, saunař, milovník fitness center, dobrého jídla, kvalitních knížek a hudby. Dobrý přítel a analyzátor situací. Kazatel i zpovědník.

Břeťa Michálek

(1955 - 2020)

Majitel firmy, vývojář, explorer, dobroduh, pozitivista, nezmar

Dokáže si tam seshora objednat úplně všechno, od dobrých lidí kolem sebe až po zdraví a dobrou náladu. Nekonečná studnice příběhů, zážitků.

Rozmanitost, tvrdohlavost, umíněnost a neuvěřitelná vitalita. Schopnost filtrace vjemů a redukce a orientace jen na to pozitivní a dobré. Vývojář, vizionář, dědeček a přitom statný Jura.
Miluje veškeré výzvy, absolvoval týdenní pobyt ve tmě, měsíční hladovku, Mongolsko stopem, seskok s padákem, cestu do Santiaga na koloběžce.

Svůdník s bujnou kudrnatou kšticí, který leze po horách, lyžuje, běžkuje, saunuje,  hraje badminton, volejbal, nohejbal, tenis. Muž, co si vlastníma rukama postavil dřevěnou roubenku, kutil. Požitkář, flegmatik, který proplouvá životem jako divoká řeka. Dokáže s sebou strhnout spoustu kamenů. Pán Brány, co neustále zkouší bdělost všech nejbližších.

Tíhne k alternativním směrům, vyznavač koloidního stříbra, co celý rok stráví v kraťasích a ¾ roku chodí bos. Varovný signál: při -15.st si Břeťa obouvá boty. Immortal. Adonis.

Lucie Werner ———ová

Úsporný vysavač lednicí W38, cukráren, vepřových konzerv, gulášů a velký milovník chlebíčků. Profesionální váleč na sofa,  labužník a potravinové Bimbo.

Životní krédo: „Žij proto, abys jedl." Zákaznický servis, fakturace, objednávky, zařizovač, vyřizovač, zrní mezi mlýnskými kameny, prodej, asistent všehomíra. Nadšená fanny ženské muskulatury, liberál, permanentní konzument kinematografie, užívač života a přesto introvert. Senzitivní měřák lidských povah. Občasný magnet obživlých dek.

Martin Kapusta - Killi

Zasloužilý všeumělec – fotograf, webmaster, zástupce vedoucího výroby, PC mág, vyplítač kol i příběhů

Charakterový rys: Na co šáhne, to mu jde, chytrý, obětavý,co se umí postavit za ostatní i za sebe, tichá voda břehy mele, rychlý, precizní a spolehlivý.
Beskydský revolucionář, tak trochu i právník, vzorný syn a dobrý přítel, co procestoval Jižní Ameriku a ochutnal pečené morče. Vášnivý horský turista, cestovatel, vedoucí dětských táborů. Kluk, co nikdy nezkazí žádnou srandu, rozdává úsměvy, protože v ničem nevidí problém. Rád si pochutná na dobrém pivu , vínu a dobré kořalce.
Stabilní, zadaný a trošku možná šťoura. Dobrý řidič a dobrý dříč. Nepostradatelný.

Ondřej Müller 

Mistr montážní dílny

Charakterový rys: otec Tereza s blonďatou kšticí, architekt ostrých hran,  poslední Mohykán, sebeobětovač, Mr. Screwdriver,  nejvyšší star z naší montážní party.

Průtokový ohřívač studené i teplé kávy, 1000 vtipů za minutu, náhodný sypač bonmotů, sportovec, srdce M-I-B-O , pravý přítel, co nikdy neodmítne. Milovník vtipů,  filmů, kávy, pikantních mandlí, lidový vypravěč i trpělivý posluchač. Skromný kluk z Ostravy, co nikdy nezkazí žádnou srandu. Hrdý syn svého úžasného otce  -  zakladatele koloběhu v Ostravě – Jaroslava Müllera.
Po svém otci zdědil  dobrou duši , velké oči a velké místo za hrudním košem.
Občas zlobí a odmítá jíst, protože už měl na oběd kafe. 
Pomožme společně Ondrovi najít lásku k jídlu.
S námi to snad zvládne.