MIBO stojí na lidech

Rosťa Borák

Mistr svařečské dílny

Absolutní preciznost, puntíčkářství, smysl pro detail, rozvážnost, smysl pro pořádek. Extrémně hlasitý přednes. Zodpovědnost, brilantní organizace. Touha poznávat, rychle se učí, obětavost.

Slušná základová deska celé firmy, která hulí jako sádrový ježek, ale nikdy nepraskne. Pivní fajnšmekr a milovník dobrého jídla. Vývojář.
Velký srdcař, který by pro firmu dýchal. Rovný a přímý chlap, který se umí dívat do očí, když je něco špatně a každý u něj ví, jak na tom je. Jeden z mála, co umí mokrým hadrem přes hubu i poděkovat.

Jezdí do práce na koloběžce, i když nemusí. Má rád život takový, jaký si ho udělal a když si to udělá blbě, udělá si to příště tak, aby si to udělal dobře. Nejlepší mistr na světě.

Mirek Hrstka

Manager provozu a nákupčí, plánování výroby

Maximální spolehlivost, sežene i Valuty, smysl pro detail, velké a trpělivé srdce, umí naslouchat, manuálně velmi zručný a nebojí se vzít za práci, pokud někoho na dílně schvátí nemoc šílených krav. Upřímnost.

Velice tolerantní džbán, co drží, dokud se ucho neutrhne. Pro ostatní udělá první poslední. První patro dvoupatrového domu, díky kterému drží nahoře celý LOFT.

Výborný řidič, šťastný táta dvou dětí, vzorný manžel, který zasadil už několik stromů a sám rukama postavil dům. Miluje saunu, badminton, běžky, horskou turistiku, aktivní fotbalista, koloběžkář i cyklista. Požitkář, vášnivý konzument lahůdek. Vaječný salát a větrník je top. Sádrový ježek číslo dva. P.S.: taky ještě nepraskl. Člověk na svém místě. Mistr svého oboru.

Pavel Werner

CEO,  manager firmy, zahraniční i tuzemský obchod, personalista

Brilantní plánování, chodící kalkulačka, stratég, navazování obchodních vztahů, rozvaha, srdečnost, přímost a transparentnost.

LOFT, PADRE, Centrální mozek MIBA, Maják a strážce brány.

Nechutně zdravá krátkodobá i dlouhodobá paměť, férový chlap a tvrdý vyjednávač. Jako jeden z mála umí oddělit soukromí od byznysu. Hrdý otec i vzorný manžel.

Aktivní mozek všech operací, koloběžkář, běžec, plavec, saunař, milovník fitness center, dobrého jídla, kvalitních knížek a hudby. Dobrý přítel a analyzátor situací. Kazatel i zpovědník.

Břeťa Michálek

Majitel firmy, vývojář, explorer, dobroduh, pozitivista, nezmar

Dokáže si tam seshora objednat úplně všechno, od dobrých lidí kolem sebe až po zdraví a dobrou náladu. Nekonečná studnice příběhů, zážitků.

Rozmanitost, tvrdohlavost, umíněnost a neuvěřitelná vitalita. Schopnost filtrace vjemů a redukce a orientace jen na to pozitivní a dobré. Vývojář, vizionář, dědeček a přitom statný Jura.
Miluje veškeré výzvy, absolvoval týdenní pobyt ve tmě, měsíční hladovku, Mongolsko stopem, seskok s padákem, cestu do Santiaga na koloběžce.

Svůdník s bujnou kudrnatou kšticí, který leze po horách, lyžuje, běžkuje, saunuje,  hraje badminton, volejbal, nohejbal, tenis. Muž, co si vlastníma rukama postavil dřevěnou roubenku, kutil. Požitkář, flegmatik, který proplouvá životem jako divoká řeka. Dokáže s sebou strhnout spoustu kamenů. Pán Brány, co neustále zkouší bdělost všech nejbližších.

Tíhne k alternativním směrům, vyznavač koloidního stříbra, co celý rok stráví v kraťasích a ¾ roku chodí bos. Varovný signál: při -15.st si Břeťa obouvá boty. Immortal. Adonis.

Lucie Werner ———ová

Úsporný vysavač lednicí W38, cukráren, vepřových konzerv, gulášů a velký milovník chlebíčků. Profesionální váleč na sofa,  labužník a potravinové Bimbo.

Životní krédo: „Žij proto, abys jedl." Zákaznický servis, fakturace, objednávky, zařizovač, vyřizovač, zrní mezi mlýnskými kameny, prodej, asistent všehomíra. Nadšená fanny ženské muskulatury, liberál, permanentní konzument kinematografie, užívač života a přesto introvert. Senzitivní měřák lidských povah. Občasný magnet obživlých dek.