MIBO stojí na lidech

Pavel Werner

CEO,  manager firmy, zahraniční i tuzemský obchod, personalista

Brilantní plánování, chodící kalkulačka, stratég, navazování obchodních vztahů, rozvaha, srdečnost, přímost a transparentnost.

LOFT, PADRE, Centrální mozek MIBA, Maják a strážce brány.

Nechutně zdravá krátkodobá i dlouhodobá paměť, férový chlap a tvrdý vyjednávač. Jako jeden z mála umí oddělit soukromí od byznysu. Hrdý otec i vzorný manžel.

Aktivní mozek všech operací, koloběžkář, běžec, plavec, saunař, milovník fitness center, dobrého jídla, kvalitních knížek a hudby. Dobrý přítel a analyzátor situací. Kazatel i zpovědník.

Lucie Werner ———ová

Úsporný vysavač lednicí W38, cukráren, vepřových konzerv, gulášů a velký milovník chlebíčků. Profesionální váleč na sofa,  labužník a potravinové Bimbo.

Životní krédo: „Žij proto, abys jedl." Zákaznický servis, fakturace, objednávky, zařizovač, vyřizovač, zrní mezi mlýnskými kameny, prodej, asistent všehomíra. Nadšená fanny ženské muskulatury, liberál, permanentní konzument kinematografie, užívač života a přesto introvert. Senzitivní měřák lidských povah. Občasný magnet obživlých dek.

Martin Kapusta - Killi

Zasloužilý všeumělec

Fotograf, webmaster, vedoucí výroby, PC mág, vyplítač kol
i příběhů. Charakterový rys: Na co šáhne, to mu jde, chytrý, obětavý, co se umí postavit za ostatní i za sebe, tichá voda břehy mele, rychlý, precizní
a spolehlivý.

Beskydský revolucionář, tak trochu i právník, vzorný syn a dobrý přítel, co procestoval Jižní Ameriku a ochutnal pečené morče. Vášnivý horský turista, cestovatel, vedoucí dětských táborů. Kluk, co nikdy nezkazí žádnou srandu, rozdává úsměvy, protože v ničem nevidí problém. Rád si pochutná na dobrém pivu , vínu a dobré kořalce.

Stabilní, zadaný a trošku možná šťoura. Dobrý řidič a dobrý dříč. Nepostradatelný.

Kateřina
Kubáňová

Zástupce vedoucího výroby

Znamení : BERAN

Charakterový rys: zjemňovač a opilovač procesních komplikací, držitel dobré nálady, racionality, vysoké organizovanosti, usměrňovač paniky a kamenná tvář statiky ve výrobním chaosu.

Orientační běžec na poli produkčních procesů. Tvrdohlavá osobnost s rysy nezdolného valašského šutru. Zachraňovač situací. 

Supermatka dvojčat. Wonder Woman, polykač pizzy a kilometrů na koloběžce, vášnivá špacírmamá. Skvělá kuchařka, obětavá duše pod souhvězdím Malého Medvěda. Milovník života , jídla a okamžiků. 

Břeťa Michálek

(1955 - 2020)

Majitel firmy, vývojář, explorer, dobroduh, pozitivista, nezmar

Dokáže si tam seshora objednat úplně všechno, od dobrých lidí kolem sebe až po zdraví a dobrou náladu. Nekonečná studnice příběhů, zážitků.

Rozmanitost, tvrdohlavost, umíněnost a neuvěřitelná vitalita. Schopnost filtrace vjemů a redukce a orientace jen na to pozitivní a dobré. Vývojář, vizionář, dědeček a přitom statný Jura.
Miluje veškeré výzvy, absolvoval týdenní pobyt ve tmě, měsíční hladovku, Mongolsko stopem, seskok s padákem, cestu do Santiaga na koloběžce.

Svůdník s bujnou kudrnatou kšticí, který leze po horách, lyžuje, běžkuje, saunuje,  hraje badminton, volejbal, nohejbal, tenis. Muž, co si vlastníma rukama postavil dřevěnou roubenku, kutil. Požitkář, flegmatik, který proplouvá životem jako divoká řeka. Dokáže s sebou strhnout spoustu kamenů. Pán Brány, co neustále zkouší bdělost všech nejbližších.

Tíhne k alternativním směrům, vyznavač koloidního stříbra, co celý rok stráví v kraťasích a ¾ roku chodí bos. Varovný signál: při -15.st si Břeťa obouvá boty. Immortal. Adonis.