Výroba koloběžky, srdce firmy

Jak vznikají koloběžky MIBO

Pokud chcete vědět, kdo opravdu jsme, přijďte se za námi podívat do výroby.

Nejsme nablýskaná fabrika, v dílně se tvrdě maká. Když se maká, vzniká nepořádek a špína. Práce u nás je tvrdý chleba. Ať jste svářeč, kolař nebo ohýbač, je to dřina udělat vše dobře a poctivě. Neexistují zkratky.

Věříme v selský rozum

Spoléháme se na své hlavy, na dobré inženýrské řešení. Tužka, papír, úhloměr, zkušenosti a chuť tvořit jsou pro nás důležitější než kvantita produkce. Naše stroje nejsou nejnovější, nedají se naprogramovat, ale pokud k nim přiřadíte šikovné ruce a chytrou hlavu, dokáží odvést kvalitní a precizní práci. A na to jsme hrdí.


U nás v MIBU je normální a přirozené vymýšlet svá vlastní řešení, která jsou originální

U nás je normální věci testovat starým dobrým způsobem “dokud se to nerozfláká”. Nesnažíme se být originální za každou cenu, ale za každou cenu chceme vytvářet praktické řešení, které uživatelům usnadní se radovat z jízdy.

S koly si dáváme opravdu záležet

Náboje Novatec, špice české výroby, niple a ráfky (RYDE, Nizozemí) vypleteme na našem stroji a potom ručně docentrujeme a obujeme do kvalitních duší a plášťů Schwalbe.

Každá koloběžka je sestavená a seřízená

Brzdy musí přesně doléhat, kola musí být v ose, vše rovné a odladěné jako když střelí. Následně koloběžku rozmontujeme, pečlivě zabalíme a připravíme na cestu k zákazníkovi.